برادران کرمی فاتح رنکینگ یکنفره شدند دوبل خانجانی-فصاحتی در صدر ایستاد

برادران کرمی فاتح رنکینگ یکنفره شدند دوبل خانجانی-فصاحتی در صدر ایستاد

امید کرمی از اصفهان و دوبل محمدرضا خانجانی و اشکان فصاحتی ازتهران مقام های نخست مسابقات رنکینگ کشوری در زنجان را از آن خود کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون؛ اولین مرحله مسابقات رنکینگ کشوری بدمینتون در سال 91 (جام شهید فغفوری) از دیروز با حضور 70 بدمینتون باز در قسمت یک نفره و 50 بازیکن در قسمت دونفره از 20 استان کشور در شهر زنجان آغاز شد.
در قسمت یک نفره مردان عصر امروز در مرحله نیمه نهایی حسن متقی از گیلان مقابل امید کرمی از اصفهان 2 بر صفر شکست خورد. سروش اسکندری از زنجان نیز 2 بر یک از شهرام کرمی از اصفهان باخت.  تا برادران کرمی به دیدار نهایی راه یابند. در این مرحله شهرام کرمی به احترام برادر بزرگتر خود در مسابقه حاضر نشد و امید کرمی در سکو نخست ایستاد.

 

در دیدار نهایی قسمت دونفره رنکینگ کشوری هم تیم محمدرضا خانجانی و اشکان فصاحتی از تهران مقابل دوبل آزاد امید روشن از قزوین و محسن خمری از سیستان و بلوچستان قرار گرفتند که در نهایت تیم تهران با نتیجه 2 بر صفر پیروز میدان بود.
محمدرضا خردمندی هم در این مسابقات حضور داشت اما به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ پا و ارائه گواهی پزشکی در این رقابتها شرکت نکرد.
در مجموع سه مرحله رنکینگ در سال 91 برگزار می شود و  به رتبه های اول تا هشتم یکنفره و اول تا چهارم دونفره جایزه اعطا شده  و به اردوهای انتخابی ملی دعوت خواهند شد .

قسمت یک نفره مردان:
مقام نخست: امید کرمی از اصفهان
مقام دوم: شهرام کرمی از اصفهان
مقام سوم مشترک: حسن متقی از گیلان و سروش اسکندری از زنجان

قسمت دونفره مردان:
مقام نخست: محمدرضا خانجانی-اشکان فصاحتی از تهران
مقام دوم: امید روشن از قزوین- محسن خمری از سیستان و بلوچستان
مقام سوم مشترک: سروش اسکندری-سالار بیات از زنجان به همراه شهرام کرمی-امید کرمی از اصفهان

نویسنده مطلب: حامد کریمی

حامد کریمی

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...